O nas

Poznaj naszą firmę

Dbamy u naszych klientów o ciągłość produkcji, uzależnionej od sprawności sprężarek i pomp prózniowych. Wykonujemy planowe przeglądy okresowe, usuwamy awarie, a gdy już rozwiną swoje przedsiębiorstwa to doradzamy w doborze nowych urządzeń.

POMAGAMY FIRMOM OSIĄGNĄĆ AMBITNE CELE
80
sprężarek w ciągu 2 lat
o mocy od 7,5kW do 45kW sprzedanych do jednego klienta OEM na pierwsze wyposażenie to wyraz zaufania do naszego serwisu i oferowanego produktu.
40.000
m3/godz
to wydajność wszystkich pomp próżniowych, które serwisujemy w polskim przemyśle przetwórczym pracującym w trybie ciągłym – jakość ich produkcji zależy również od naszej pracy!
78.000
m3/godz
sprężonego powietrza produkują sprężarki, które mamy w opiece serwisowej - użytkownicy docenili naszą rzetelność.
650
tyle sprężarek mamy w swojej opiece serwisowej. Niektóre serwisujemy raz na 2 lata, a niektóre 4 razy rocznie. Każdą sprężarkę otaczamy taką samą uważną opieką!
NASZE WARTOŚCI
PARTNERSTWO
przedstawiamy optymalne rozwiązania w utrzymaniu ruchu, ale to i tak klient ostatecznie podejmuje decyzję, na które rozwiązanie decyduje się.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
dbamy o rzetelne wykonanie naszej usługi serwisowej, bo od niej zależy produkcja i wynik finansowy naszych klientów.
REZULTATY
jakość naszej pracy jest doceniana przez klientów, którzy zlecają nam do serwisu pozostałe sprężarki, albo ponawiają zakupy w miarę rozwoju swoich przedsiębiorstw
Pracujemy ciężko, aby nasi klienci odnosili wymierne korzyści ze współpracy z nami. Oferujemy niezbędne, innowacyjne i energooszczędne rozwiązania w zakresie sprężonego powietrza i próżni
NASZA HISTORIA
2002
Założenie firmy Technika Systemów Sprężonego Powietrza jako jednoosobowej działalności gospodarczej
Obsługa serwisowa i okazjonalna sprzedaż sprężarek łopatkowych w promieniu 150km od Warszawy
2010
Rozwój firmy
Zwiększenie obszaru działania na całą Polskę i poszerzenie oferty o pompy próżniowe
2017
Zmiany właścicielskie w firmie i przekształcenie działalności w spółkę cywilną
Kierownictwo przejmują Technicy z 15 letnim doświadczeniem w serwisie sprężarek i pomp łopatkowych
2018
Dalszy rozwój firmy, zleceń przybywa - konieczność poszerzenia oferty
Decyzja o związaniu się umową z Grupą Gardner Denver, by pomóc szerszej grupie klientów zainteresowanych również sprężarkami śrubowymi
2019
Autoryzacja TSSP s.c. przez grupę Gardner Denver do dystrybucji produktów i usług
Certyfikaty serwisowe i sprzedażowe do produktów Grupy (Gardner Denver, CompAir, Hydrovane, Champion i Elmo Rietschle) tj. sprężarek śrubowych, sprężarek łopatkowych, sprężarek przewoźnych, generatorów azotu, urządzeń do uzdatniania powietrza oraz usług serwisowych.
2021
Osiągnięcie pierwszego miejsca we wzroście sprzedaży w porównaniu z 2020 wśród dystrybucji Gardner Denver
Dla dalszego rozwoju i doskonałej obsługi klientów, nasz zespół powiększa się o trzech specjalistów
2022
Jeszcze niezapisana karta, ale cieszymy się, że interesujesz się naszym zespołem - możemy pomóc Ci w serwisie twoich sprężarek, pomp próżniowych, albo dostarczyć nowe urządzenia.
CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI? DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?
Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę TSSP za wysokiej jakości usługi, wykonywane z pełnym profesjonalizmem.

Firma TSSP jest firmą wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz klienta, potrafiącą bardzo sprawnie i szybko rozwiązać problem.

Czas reakcji oraz powaga, profesjonalizm i zaangażowanie personelu pozwalają mi rekomendować firmę TSSP jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w dziedzinie technik sprężonego powietrza.

Wykonawca technologii uzdatniania wody i oczyszczania ścieków

Firma Technika Systemów Sprężonego Powietrza s.c. dostarcza do naszej firmy sprężarki powietrza jak również zapewnia pełną obsługę serwisową tych maszyn.

Polecamy firmę Technika Systemów Sprężonego Powietrza s.c. jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi fachowo i rzetelnie.

Zespół pracowników firmy jest profesjonalny i kompetentny.

Producent smacznych i zdrowych mrożonek

Po raz pierwszy zgłosiliśmy się do firmy Technika Systemów Sprężonego Powietrza s.c., bo mieliśmy awarię kompresora w naszym zakładzie.

Otrzymaliśmy rozwiązanie problemu, doskonałe wsparcie techniczne oraz dostarczenie sprężarki zastępczej na czas naprawy.

Producent przetworów warzywnych i owocowych

NASZE CERTYFIKATY
 • Certyfikaty serwisowe

  Certyfikaty serwisowe

 • Dyplom za najwyższy wzrost sprzedaży

  Dyplom za najwyższy wzrost sprzedaży

 • Certyfikaty serwisowe

  Certyfikaty serwisowe

Jako dystrybutor Grupy Gardner Denver posiadamy autoryzację do sprzedaży i serwisowania urządzeń produkowanych przez Grupę.

Doświadczenie zbierane od prawie 20 lat procentuje, ale szkolenie u producenta uzupełnia wiedzę nt. rozwoju urządzeń, wprowadzanych innowacji i nowych technik naprawczych.

Ostatnio uczestniczyliśmy w dwóch szkoleniach fabrycznych, jako pierwsza stacjonarna grupa po prawie dwuletniej przerwie w szkoleniach i znowu uzyskaliśmy przedłużenie ważności paszportu szkoleniowego oraz certyfikaty do serwisu sprężarek.

Na filmie pt. "Autoryzacja do serwisu sprężarek" możesz obejrzeć jak przebiegło jedno ze szkoleń.

NASZ PRZEMYSŁ

Sprężarki śrubowe, sprężarki łopatkowe i pompy próżniowe, które serwisujemy i sprzedajemy znajdują zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach. Zasilają małe instalacje, ale też są podstawowym źródłem sprężonego powietrza lub próżni w wielkich zakładach produkcyjnych.

 

Nasi klienci to osoby fizyczne, które  potrzebowały niezawodnej sprężarki do swojego garażu lub przydomowego warsztatu. Wśród naszych klientów są też przedsiębiorstwa, które znalazły się w rankingu Forbesa "100 Największych Polskich Firm Prywatnych" albo rankingu "Najwięksi money.pl".

Firmy te są liderami w Polsce w następujących branżach:

 • Przemysł szklarski
 • Przemysł metalowy
 • Przetwórstwo tworzyw sztucznych i przemysł opakowaniowy
 • Przemysł meblarski i wyposażenia wnętrz
 • Przemysł motoryzacyjny
 • Przemysł przetwórstwa spożywczego
 • Usługi komunalne
 • Branże strategiczne (lotnicza, paliwowa)
 • Przemysł materiałów budowlanych
 • Przemysł chemiczny
 • Energetyka
 • Telekomunikacja
 • Ochrona zdrowia i przemysł farmaceutyczny
 • Transport i logistyka

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej w jakich branżach nas spotkasz, do czego wykorzystywane jest tam sprężone powietrze lub próżnia i jakie problemy rozwiązujemy to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

×
×