Oferta

Uzdatnianie powietrza

Uzdatnianie sprężonego powietrza zapewni jakość wymaganą w procesach produkcyjnych. Urządzenia dobieramy do warunków eksploatacyjnych i oczekiwanej klasy czystości sprężonego powietrza.

Osuszacze powietrza, filtry i separatory kondensatu, dobierzemy do wydajności twojego kompresora, a separator oleju z wody zapewni ochronę środowiska.

Pompy próżniowe oraz dmuchawy

Pompa próżniowa i dmuchawa Elmo Rietschle to gwarancja stabilnego poziomu próżni lub podciśnienia i wymaganej wydajności. Bezolejowa, olejowa, łopatkowa, śrubowa, kłowa, krzywkowa albo bocznokanałowa i promieniowa to cechy konstrukcyjne urządzeń, ale każde z nich świetnie się sprawdzi w centralnej próżni lub próżni stanowiskowej.

Energooszczędność sprężarek

W sprężarkach i pompach próżniowych nowe charakterystyki wydajności zapewniają niższe koszty energii elektrycznej oraz zmniejszają ślad węglowy CO2.

Niezależnie od tego czy jest to sprężarka czy pompa próżniowa, oba typy urządzeń są energooszczędne i przyjazne środowisku, a koszt produkcji jednostki powietrza lub próżni jest jednym z najniższych w przemyśle.

A jeszcze mamy energooszczędne dmuchawy i osuszacze.

×
×