Serwis

Serwis kompresorów

To, co nas wyróżnia na rynku, to profesjonalny serwis sprężarek dostępny na terenie całego kraju. Nasz mobilny serwis jest tam, gdzie sprężarka Twoja.

Poniżej są linki do podstron, a każda z nich opowiada o dodatkowych ofertach naszego serwisu:

Te same podstrony są podlinkowane na końcu, więc możesz też dowiedzieć się czegoś więcej o naszym serwisie przewijając stronę do końca.

Historia - serwis sprężarek śrubowych

Kadra zarządzająca firmą wywodzi się z serwisu technologii łopatkowych i posiada prawie 20-letnie doświadczenie na polskim rynku w branży sprężonego powietrza i próżni. To jest powód, dla którego dbałość o usługi serwisowe jest priorytetem i są świadczone na najwyższym poziomie. Takie podejście jest również prezentowane przez wszystkich serwisantów.

Serwis sprężarek kompresorów - nasze kwalifikacje

Dzięki odbytym licznym szkoleniom nasz wykwalifikowany personel posiada odpowiednią wiedzę techniczną. Uzyskaliśmy autoryzację producentów do uruchamiania, obsługi okresowej oraz napraw kompresorów i urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza w okresie gwarancji.

W filmie pt. "Autoryzacja do serwisu sprężarek" możesz zobaczyć nasze ostanie osiągnięcie - autoryzację serwisową obejmującą sprężarki śrubowe smarowane olejowo o mocy od 2 do 250kW.

Naprawa kompresorów - nasze zobowiązanie

W ciągu 12 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia uzgadniamy rozwiązanie problemu. Czas naprawy uzależniony jest od zakresu usługi i dostępności części zamiennych. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszej usługi i udzielamy na nią gwarancję. Rzetelny serwis kompresorów i pomp próżniowych jest naszą misją.

Zakres naszej usługi

Rozumiemy potrzeby klientów, u których zbliża się czas wykonania przeglądu okresowego, albo wystąpiła awaria, a produkcja musi być kontynuowana. W ekstremalnych przypadkach gdy konieczna jest naprawa kompresorów, zapewniamy na czas usuwania awarii sprężarkę zastępczą, by proces produkcyjny był niezakłócony brakiem sprężonego powietrza, albo gdy ciśnienie robocze jest za niskie.

Zakres naszych usług to naprawa sprężarek śrubowych, remonty sprężarek śrubowych i serwis sprężarek śrubowych. Naszą opieką serwisową obejmujemy również sprężarki łopatkowe, pompy próżniowe i urządzenia uzdatniania sprężonego powietrza od renomowanych producentów z grupy Gardner Denver (Hydrovane, Gardner Denver, CompAir, Champion, Elmo Rietschle).

W przypadku zakupu u nas całej instalacji na sprężone powietrze (kompresorów, osuszaczy, filtrów, separatorów kondensatu i zbiornika) wykonujemy dodatkowo usługę montażu urządzeń.

Sprzedaż części zamiennych

Realizujemy wszystkie usługi, które dotyczą sprężonego powietrza m.in audyty sieci, pomiary lub serwis osuszaczy chłodniczych. Dodatkowo w naszej ofercie jest też sprzedaż części zamiennych. Części zamienne dobierane są do występującej usterki, albo sprzedajemy zestawy serwisowe wykorzystywane przy przeglądach okresowych.

O zestawach wykorzystywanych do serwisów okresowych (częściach do sprężarek łopatkowych) możesz obejrzeć film pt. "Części sprężarek powietrza" w którym pokazujemy różnice w kompletacji zestawów do serwisów.

Oferowane części zamienne pochodzą od producentów urządzeń by spełnić wymogi gwarancji, albo od wyselekcjonowanych i wysokojakościowych dostawców, tak by zapewnić niezawodność eksploatacji na długie lata.

Serwis sprężarek pogwarancyjnych

Po upływie okresu gwarancji indywidualnie ustalamy czasokres, zakres i warunki świadczonych usług. W naszej ofercie jest też objęcie opieką kompresorów innych produkcji, tak by nasz serwis był ekonomiczny i komplementarny.
Wykonujemy remonty sprężarek, przeglądy okresowe u klienta w miejscu eksploatacji, ale w przypadku konieczności wykonania poważniejszej naprawy jak remonty główne kompresorów, wykonujemy je w naszym przedsiębiorstwie.

Tutaj wykonujemy też wszelkie pomiary zużycia urządzeń, by móc określić czy naprawa jest opłacalna.

W filmie pt. "Serwis kompresora i dobór oleju" pokazaliśmy, jak wykonujemy remont sprężarki łopatkowej i co może wyrządzić zły dobór oleju do kompresora.

Doradztwo techniczne

W ramach naszej usługi zapewniamy również doradztwo techniczne w zakresie przeglądów okresowych, napraw awaryjnych oraz doboru zestawów serwisowych i części do każdej sprężarki śrubowej lub łopatkowej bez względu na jej wiek.

A jeżeli zajdzie taka potrzeba to wykorzystamy całą naszą wiedzę i dobierzemy odpowiedni kompresor do wzrastającego zapotrzebowania na sprężone powietrze.

×
×